Rikthehet nv një duet me këngëtarin australian Elhaida Dani

66

Këngëtarja Elhaida Dani do të sjellë së shpejti një këngë të re.

Këtë herë ajo do të vijnë me një bashkëpunim.

Elhaida ka udhëtuar drejt Australisë për të realizuar këngën me Nathaniel.

Në një postim në Instagram ka plotësuar një pjesë të këngës ku Nathaniel këndon anglisht ndërsa Elhaida në gjuhën italiane.

Ajo ka paralajmëruar se kënga mund të jetë gati në muajin tetor ndërsa nuk e ka zbluar titullin e saj.

“Yayyyyy !!!! Kjo tregon qe tashme bota eshte kaq e vogel… Nga Kanadaja ne Australi krijuam një kenge qe e dua shume dhe mezi pres t’jua tregoj !

Ja nje paradhenje te ktij dueti me Nathaniel qe do jet publik ne tetor,”-shkruan këngëtarja.
Postimi