Plagosje me armë zjarri në zonën e ish-Bllokut

61

policia-e-tiranesPlagosje me armë zjarri në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Ende nuk dihet identiteti dhe mosha e të plagosurit, ndërkohë që policia bën me dije se ai është qëlluar me 6 plumba.

Forca të shumta policie ndodhen në vendngjarje, ndërkohë që të shtënat e armës kanë alarmuar të rinjtë dhe shumtë të cilët frekuentojnë këtë zonë.