Published On: Pre, Nën 10th, 2017

Kryemadhi takon Hahn për zhvillimet e fundit politike

Share This
Tags

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me Komisionerin për Zgjerim në BE Johanes Hahn.

Takimi është zhvilluar në zyrën e grupit të kryetarit të grupit parlamentar në Kryesinë e Kuvendit.

Sipas zyrës së shtypit të LSI, takimi ka në fokus zhvillimet e fundit në vend dhe për të ardhmen e vendit në raport me BE.

Në takim ishte i pranishëm dhe kryetari i grupit parlamentar te LSi-se Petrit Vasili.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>