Grabitje me armë në qendrën tregtare TEG

62

skene-krimi-mos-kalo1Persona të armatosur dhe me maska kanë kryer një grabitje në Qendrën Tregtare TEG. Ngjarja ka ndodhur përpara pak minutash. Sipas burimeve policore dy persona të maskuar si Babagjyshi i Vitit të Ri janë futur në një argjendari duke grabitur një pjesë të konsiderueshme të mallit të ekspozuar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e autorëve.