Fushë Krujë, grabiten 100 mijë euro

66

POLICIA_TIRANEDy persona të maskuar kanë  grabitur mëngjesin e sotëm një shumë të konsiderueshme parash në banesën e një biznesmeni në Fushë Krujë. Burime nga policia bëjnë të ditur se biznesmeni pretendon se i janë grabitur në banesë rreth 100 mijë euro.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:30 të mëngjesit të sotëm, në kohën kur në banesë ndodhej vetëm një grua.

Policia mbërriti në vendin e ngjarjes dhe po punon për të gjetur ndonjë gjurmë të mundshme të grabitësve, për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e tyre.