CAS na kthen 3 pikët e mohuara për ndeshjen me Serbinë

61

kombetarja38Gjykata e arbitrazhit sportiv i jep Shqiperise 3 piket ne tavoline per ndeshjen eliminatore ndaj Serbise.

Vendimi u mor sot dhe tashmë është gjithçka zyrtare. Shqipëria merr 3 pikët e mohuara nga UEFA.

 

Lajmin e gëzuar e ka përshëndetur menjëherë kryeministri Rama.

Supeeeer! Ja ç’dmth drejtesi europiane! 3 pike per Kombetaren Kuqezi ne Beograd!!! ‪#‎ForcaShqiperia‬ shkruan ai në face book.