Tag archive for ‘serbi’
By albaniaplus On E premte, Korrik 10th, 2015
0 Comments

CAS na kthen 3 pikët e mohuara për ndeshjen me Serbinë

Gjykata e arbitrazhit sportiv i jep Shqiperise 3 piket ne tavoline per ndeshjen eliminatore ndaj Serbise. Vendimi u mor sot dhe tashmë është gjithçka zyrtare. Shqipëria merr 3 pikët e mohuara nga UEFA.   Lajmin More...