Aksidentohen tre makina në qendër të Tiranës

78

aksidentNjë aksident ndodhi orët e vona të ditës së sotme, ku një automjet u përplas me tre mjete të tjera, për të goditur më pas edhe kazanët e mbeturinave.

Ngjarja ndodhi në afërsi të godinës së parlamentit dhe për pasojë drejtuesi është dërguar me urgjencë në Spitalin Ushtarak.

Policia ka bërë me dije se drejtuesi i mjetit, ishte i dëmtuar që para se të ndodhte aksidentit. Sipas konstatimeve të para, bëhet fjalë për plagë të shkaktuara nga rrahjet.

Mësohet se drejtuesi i mjetit gjendet në gjendje kritike për jetën.aksident