Date archive for7 Shkurt, 2020
By albaniaplus On E premte, 7 Shkurt, 2020
0 Comments

Ju që shani Alketën, pini uthull

Nga Roland Qafoku Çfarë nuk u tha e çfarë nuk u shkrua për Alketa Vejsiun për daljen mbrëmë në Sanremo. Por shprehja që më ka lënë pa fjalë ishte: Na turpëroi dhe na fëlliqi. Epo ky është kulmi! More...