Date archive forTetor, 2015
By albaniaplus On E hënë, 26 Tetor, 2015
0 Comments

Shpërthen automjeti i një shtetasi në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë mesnatën e së shtunës, ku një automjet ka shpërthyer në lagjen “15 Tetori”. Sipas burimeve policore mësohet se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 23:35 në More...

By albaniaplus On E hënë, 5 Tetor, 2015
0 Comments

Pas raportit konfidencial te OSBE që implikonte politikanët kryesorë të vendit!

Pas raportit konfidencial te OSBE që implikonte politikanët kryesorë të vendit në afera korruptive dhe kriminale, Komisoni Parlamentar i Jashtëm, risolli dhe një herë në vëmendje debatin mbi mardhëniet More...