Publikuar Ne: 15 Korrik 2015
168 shikime
AKTUALITET / SPORT | By Qemal Shehu

UEFA shpall kandidatet per futbollistin me te mire te ketij viti.

UEFA ka shpallur kandidatet per futbollistin me te mire te vitit.

Në këtë listë janë lojtarët: Pogba, Tevez, Ronaldo, Neymar, Messi, Buffon.Suarez, Pirlo, Hazard dhe Vidal.

Ne 12 gusht do te shpallen 3 lojtaret me te mire, ndersa ne 28 gusht do te shpallet fituesi ne Monaco.UEFA

 

 

169 shikime 1 sote

About the Author

Qemal Shehu -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok