Arkivi i fjaleve kyçe per ‘media’
Nga albaniaplus me 18 Prill 2013
0 Komente

PS: Shqipëria si Tunizia

Taulant Balla, deputet i Partisë Socialiste në një deklaratë për mediat theksoi se’ The Economist’ e ka cilësuar Shqipërinë si një regjim hibrid dhe se jemi klasifikuar në vendin e 90, pas Tunizisë Lexo...

Nga Lulezim Gjergji me 14 Prill 2013
0 Komente

Gabimet e hetimit për vrasjen e komisarit

Foto, Dritan Lamaj Natyrisht, në një vend të komplikuar dhe të vogël, si Shqipëria, disa ngjarje përfundojnë të bëhen pjesë e një sistemi, po aq të komplikuar dhe përdoren politikisht. Kjo faktikisht, Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok