Publikuar Ne: 24 Korrik 2015
136 shikime
KRONIKE | By albaniaplus

Shpërndante lëndë narkotike, arrestohet i riu

arrestimPolicia e Elbasanit ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së lëndëve narkotike. Në pranga ka rënë një 23¬vjeçar me iniciale H.L, pasi është kapur në flagrancë duke shitur lëndë narkotike. Gjithashtu jane kapur dhe dy blereset e droges M.S 31 vjec dhe D.S 26 vjeç.Uniformat blu bejne te ditur se hetimet do te vazhdojne pasi mendohet se jane te perfshire edhe persona te tjere.

Jonida Cota

137 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok