Published On: Pre, Kor 24th, 2015

Shpërndante lëndë narkotike, arrestohet i riu

arrestimPolicia e Elbasanit ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së lëndëve narkotike. Në pranga ka rënë një 23¬vjeçar me iniciale H.L, pasi është kapur në flagrancë duke shitur lëndë narkotike. Gjithashtu jane kapur dhe dy blereset e droges M.S 31 vjec dhe D.S 26 vjeç.Uniformat blu bejne te ditur se hetimet do te vazhdojne pasi mendohet se jane te perfshire edhe persona te tjere.

Jonida Cota

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>