Publikuar Ne: 26 Janar 2014
46 shikime
AKTUALITET / POLITIKE | By albaniaplus

Rama në doganën e Durrësit: Godinë e rrënuar komuniste

DoganaRamaKryeministri Edi Rama, i shoqëruar edhe nga drejtoresha e përgjithshme e doganave Erisa Spiropali ka zhvilluar sot një vizitë në doganën  e Durrësit.

Në një postim në Facebook, Rama duke e cilësuar këtë doganë si një godinë të rrënuar ka publikuar edhe një foto të saj duke e krahasuar atë me një doganë të botë së tretë.

“A ju besohet se kjo është Dogana e Durrësit? Po,në këto dy kioska shërbehen importuesit shqiptarë e të huaj! Një godinë e rrënuar komuniste për administratën,dy kioskat që patë dhe një peshore e vetme për mijëra kontenierë, doganë e botës së tretë! Kjo gjendje turperuese per shtetin dhe torturuese per biznesin duhet dhe do te marre fund me projektin tone te ri per Doganen e Durresit!” shkruan Rama.

47 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok