Zbulohen emrat e të zgjedhurve të Ramës për fluturimin e radhës me Air Albania

81

Pas provave me studentët e eskelencës, apo pensionistët, radha për pak ”përkëdhelje” me avionët e linjës më të fundit të fluturimeve është për gazetarë dhe njerëz të medias, po pse jo dhe artistë të afërt me qeverinë si Gaz Paja apo Ermal Mamaqi.
Duket se në mungesë të vetë kryeministrit shqiptar në këtë fluturim vendin e tij do e zërë aktori i Portokallisë Florian Binaj, i cili nuk dihet nëse ka menduar ndonjë pjeë humoristike për pasagjerët e tjerë në avion.

Faxweb.al zbardh më poshtë listën e plotë të personave që do të jenë pjesë e këtij udhëtimi, ku nuk mungon as Blendi Fervziu, Bleona Qerreti, Ermal Mamaqi, apo njerëz të tjerë të ekranit.

Lista e plotë:

Blendi Fevziu

Rudina Xhunga

Ermal Mamaqi

Mira Kazhani

Skender Minzhozi

Flogert Muca

Anri Bala

Alfred Peza

Anila Basha

Arban Hasani

Sokol Balla

Thimi Samarxhi

Elja Zotka

Lutfi Dervishi

Edi Frangaj

Muhamed Veliu

Esiona Konomi

Shpetim Nazarko

Dafina Cuca

Lorenc Vangjeli

Iva Tico

Qamil Xhani

Sonil Frasheri

Nertila Maho

Bledar Zaganjori

Mentor Kikia

Alket Braho

Vilma Kerciku

Fatjon Cuka

Enio Civici

Ed Manushi

Ola Xama

Monda Lajthia

Oljana Maloku

Esmeralda Cenollari

Dorina Azo

Elizabeta Dosku

Kristi Gongo

Erjola Lata

Geljano Fataj

Rezarta Delisula

Darina Tanushi

Almarin Gegvataj

Albiona Sulo

Denada Shkodrani

Gaz Paja

Albana Osmani

Bleona Qerreti

Roza Lati

Irida Lubani

Aleksander Furrxhi

Ani Ruci

Mirela Milori

Flor Binaj

Luana Vjollca

Anjeza Maja

Driçim Caka

Andi Qosja

Keti Banushi

Jul Kasapi

Brunilda Cami

Manjoha Hasa

Jonida Tashi

Bledi Lumani

Nertila Dosti

Ornela Joti

Xhirjeta Balla

Luela Myftari

Anila Jole

Endrit Aga
*FAXWEB.NET