Vritet një 26-vjeçar me thikë

62

Policia-incidenteArbër Mitro, 26-vjeç është qëlluar me thikë nga A. Bajraktari në afërsi të zonës ‘Don Bosko’. Ngjarja raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme. Viktima, i cili është goditur me thikë nuk ka arritur dot të mbijetojë, megjithëse ishte duke u çuar me urgjencë në spital. Ngjarja raportohet të ketë e çastit. Policia ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar të vrasjes dhe ka deklaruar gjithashtu se shkak i konfliktit kanë qenë motive të dobëta.