Tirana u kthehet fitoreve

61

Bardheblutë mposhtën me rezultatin 3-1 Luftëtarin në “Selman Stërmasi” me gola të Blazhevskit, Turtullit dhe Grecës, ndërsa gjirokastritët kishin gjetur barazimin e përkohshëm pas një autogoli të Dokës.

Të dyja skuadrat e mbyllën ndeshjen me nga 10 lojtarë pas dy kartonëve të kuq.