Published On: Pre, Maj 10th, 2019

Të shtëna me armë në Lungomare të Vlorës

Share This
Tags

Të shtënat janë dëgjuar në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë. Policia ndodhet në vendngjarje për të kryer veprimet e para hetimore

Dyshohet për një të plagosur.

E gjithë zona është rrethuar ndërkohë që policia  informoi dhe për një makinë të djegur në zonën e Babicës në Vlorë. Nuk mund të themi ende nëse këto dy ngjarje kanë lidhje me njëra tjetrën.

Ne minutat ne vazhdim priten detaje te reja.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>