Shakira dhe Rihanna prezantojnë video-klipin e tyre

Share This
Tags

rihana-shakira-seksiShakira dhe Rihanna kanë sjellë për publikun duetin e tyre “Can’t Remember To Forget You”.  Fansat mezi e kanë pritur këtë klip dhe këtë e tregojnë më së miri mbi 2 milionë klikime vetëm pak orë pas publikimit të projektit. Sipas komenteve në rrjetet sociale ato kanë mbetur mëse të kënaqur nga ky bashkëpunim i bukur mes dy divave.

 

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>