Rihanna darkon thjesht me rrobabanjo në restorant

49

rihana-2-620x752Ajo shquhet për paraqitjen e saj ekstravagante, por duket se këtë radhë i ka lënë pas të gjitha standardet dhe normat. Këngetarja nga Barbadosi u fotografua teksa shkonte në një restorant e veshur me një palë ‘rrobabanje’ sipër të cilave kishte hedhur vetëm një pelerinë  të gjatë shumëngjyrëshe.

25 vjeçarja zgjodhi të provokonte në këtë mënyrë teksa do të darkonte me miqtë në një restorant italian në Los Angeles që është një nga të preferuarit e saj.

 

 

 

 

 

 

rihana-1-620x860