Published On: Hën, 20 Maj, 2019

Bebe Rexha me bikini: Ja si duket një grua e vërtetë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha nuk ka pasur asnjëherë komplekse mbi peshën e saj. Dhe gjithmonë ka frymëzuar gratë dhe vajzat të duan trupin e tyre dhe të pranojnë veten ashtu siç janë.

Së fundmi, Bebe ka publikuar një foto me bikini në Instagram duke treguar format e saj të mbushura trupore.

“Unë të kisha rregulluar stomakun tim dhe ta bëja të sheshtë. Mund të kisha rregulluar këmbët e mia dhe ti bëja të dukeshin më të holla. Ndoshta duhet ta kisha bërë veten të dukesha më e gjatë dhe të zgjasja këmbët. Por nuk e bëra. Kështu duket me të vërtetë një grua në Instagram pas photoshop,”-shkroi ajo.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>