Rama: Më në fund vendi ka një Polici Shteti në krye të detyrës

51

RAMA-vloreKryeministri Edi Rama përgëzoi Policinë e Shtetit për realizimin me sukses të operacionit për kapjen e katër prej të arratisurve nga burgu i Drenovës.

Përmes faqes së tij zyrtare në rrjetin social “Facebook”, kryeministri Rama thekson angazhimin e qeverisë së tij për të vijuar luftën kundër krimit dhe korrupsionit.

“Më në fund Shqipëria ka një Polici Shteti në krye të detyrës. Asgjë s’do na ndalë në luftën me krimin e korrupsionin. Ky është veç fillimi”- shkruan Rama.