Përplaset për vdekje këmbësori i dehur

58

policia-e-tiranesNjë aksident me pasojë vdekjen e një këmbësori ndodhi sot në mbrëmje në fshatin Ndroq të Tiranës. Mësohet se një automjet përplasi për vdekje një këmbësor 60-vjeçar.

Viktima është identifikuar si 60-vjeçari, Hamit H.. Sipas hetimeve paraprake, mësohet se ai ishte i dehur dhe doli në rrugë pa vetëdije. Pas aksidentit, policia shoqëroi në komisariat drejtuesin e mjetit, për të zbardhur rrethanat e aksidentit.