Një i ri plagoset në thikë, në kërkim autori

56

thikeNjë 29-vjeçar është plagosur me thikë për motive të dobëta sot në Kukës, ndërsa policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin.

Ngjarja u regjistrua sot në lagjen numër 5 të Kukësit kur pas një konflikti Artan Haziraj u qëllua me thikë nga shtetasi Zenel Zenelaj.

Policia bën të ditur se i plagosuri ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën kurse autori është shpallur në kërkim nga policia.
Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, vijojnë hetimet.