Ndërron jetë në helikopter 50-vjeçari që piu fotoksinë

60

Ka ndërruar jetë 50-vjeçari Sali Leka, i cili u helmua një ditë më parë me fostoksinë.

Burime nga spitali i Sarandës bëjnë të ditur se Leka vdiq në helikopter, rrugës për në Tiranë.

50-vjeçari nga fshati Gjashtë i Sarandës sapo është konstatuar nga familjarët është tansportuar menjëherë në spital, dhe më pas u nis me helikopter drejt Tiranës, por për fat të keq ndërroi jetë.

Nuk dihen ende arsyet se helmimit. ndërsa sherbimet policore po hetojne shkakun se pse 50 vjeçari ka tentuar t’i japë fund jetës.