Mziu pas lirimit: Festë së bashku me Bashën te Pallati i Kulturës, Kamëz

51

Mziu ne festeKryetari i Bashkisë së Kamzës i sapo liruar nga burgu, njofton në rrjetin social Facebook për një festë, e cila do të zhvillohet me rastin e lirimit të tij.

Mziu e cilëson ndryshimin e masës së arrestit si fitore të një beteje politike dhe thotë se për këtë fitore, kreu i PD-së, Basha, do t’i bashkohet festës së tij.

“Sot në orën 15:00 tek Pallati i Kulturës në Kamëz, vjen Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, z.Lulzim Basha, në një takim përshëndetës me rastin e fitores së betejës politike të z.Xhelal Mziu. Jeni të ftuar të merrni pjesë”, shkruhet në profilin e Mziut.