Mbytet 11-vjeçari aksidentalisht në rezervuar

40

Ambulance1Një i mitur ka humbur jetën aksidentalisht, duke u mbytur në një rezervuar. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Xhyrë, të komunës Hotolisht në Librazhd.

Mësohet se viktima është 11-vjeçari me iniciale V.F dhe dyshohet që ai mund të jete rrëzuar aksidentalisht në rezervuar.

Kanë qenë familjarët ata që e gjetën të mbytur 11-vjeçarin pas kërkimeve. Ndërkaq, policia vijon hetimet për ngjarjen.