Makina përplas motorin, një i plagosur rëndë

Share This
Tags

aksidenlaprakeNjë person ka mbetur i plagosur, si pasojë e një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pranë Urës së Gjerosës, ku një automjet ka përplasur një motor dhe për pasojë është plagosur drejtuesi i motorit.

Menjëherë i plagosuri, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur është dërguar me urgjencë në spital, ku po merr edhe ndihmën mjekësore.

Ndërkohë policia, e cila ka shkuar në vendngjarje ka ndaluar drejtuesin e automjetit dhe po vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>