Lushnjë, gjendet një 40-vjeçar i vdekur

52

pallat ne ndertimShtetasi Luli Lusha, 40-vjeçar, banues në Lushnjë është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm, në një pallat në ndërtim, po në qytetin e Lushnjës. Sipas policisë, kufoma është gjetur në lagjen “Skënder Libohova”.

Shtetasi Lusha, me origjinë nga Kavaja, por banues në Lushnjë punonte në ndërtim dhe ishte i divorcuar. Policia nuk ka bërë ende të ditura shkaqet e vdekjes, por ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.