Lajmi i fundit/Grabitet furgoni me pasagjerë në Vlorë

69

Tre persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur një furgon pasargjerësh që sapo kishte mbërritur nga Italia.

Mësohet se personat kanë grabitur eurot që personat që ndodheshin në furgon kanë pasur me vete.

Flitet për një shumë prej 8 mijë euro.

Grabitja u shënua në zonën e Skelës në Vlorë, rreth orës 09:00.

Foto dhe video janë nga vendi i ngjarjes.