Kim Basinger shfaqet në formë të shkëlqyer

54
Kim Basinger
Kim Basinger

Kim Basinger duket se nuk po njeh plakje. Aktorja e famshme 59 vjeçare shfaqet tejet në formë, teksa po ndihmonte vajzën e saj për transportimin e plaçkave, e cila do të jetojë në një apartament tjetër. Me veshje sportive dhe një palë syze dielli për të fshehur mungesën e tualetit Basinger duket se nuk po njeh plakje. Bjondja kaçurrelse, që ka fituar famë në luajtjen e roleve ‘seks simbol’ vazhdon të ruaje elegancën dhe finesën e saj karakteristike.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kim Basinger
Kim Basinger

 

Kim Basinger
Kim Basinger

 

Kim Basinger
Kim Basinger

 

Kim Basinger
Kim Basinger

 

Kim Basinger
Kim Basinger

 

Kim Basinger
Kim Basinger

 

article-2477776-19035C2800000578-946_634x635