Kërkon të përdhunojë fqinjën, arrestohet

71

policia-elbasanPolicia e Elbasanit ka arrestuar sot një 29-vjecar, i cili kishte hyrë me forcë në shtëpinë e fqinjës, duke kryer vepra të turpshme me të.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në fshatin Thanë ku 29-vjeçari Besmir Murati ka thyer xhamat e dritares së banesës së 28-vjeçares me inicialet A. Toska e cila ndodhej në shtëpi vetëm me vajzën e saj të mitur dhe ka hyrë brenda duke kryer edhe veprime të turpshme.

Sipas policisë arrestimi i 29-vjeçarit Murati u bë pas denoncimit që ka bërë 28-vjeçarja në polici.