Jolie dhe Pitt me një kostum në “Bafta 2014”

52

pitt-jolieTë veshur thuajse njëlloj, me kostumë të zinj dhe këmisha të bardha, këpucë të zeza, ndërkohë që vetëm lidhja e kollares bënte diferencën, Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë bërë një paraqitje të shkëlqyer në tapetin e kuq të “BAFTA 2014”.

Ata dukeshin mjaft të lutmur pranë njëri-tjetrit, ndërkohë që Jolie ishte atje për të mbështetur partnerin për nominimin në filmin “12 Years a Sleve”.