JLo nderohet me yllin e famës në Hollivud

59

jennifer-lopez-hollywood-walk-of-fame-slideshowJennifer Lopez është nderuar me yllin e famës në Hollivud. Këngëtarja dhe aktorja 43-vjeçare ka qenë e emocionuar gjatë ceremonisë ku ishte e shoqëruar nga fëmijët dhe i dashuri i saj Casper Smart.

“Jam shumë e prekur. Më duket e pabesueshme. E ndjej veten shumë me fat sepse ëndrra ime gjithmonë ka qenë të isha pjesë e botës së spektaklit dhe të isha e mirë në atë çfarë bëja”, deklaroi JLo, e cila renditi Bette Midler, Rita Moreno, Sophia Loren dhe Jane Fonda si frymëzimet e saj.