Gwyneth Paltrow: Nuk do të bëj më skena seksi

62

aktorjaGwyneth Paltrow ka theksuar se nuk kënaqet aspak kur zhvishet në role.

Aktorja 41-vjeçe e cila kohë më parë ka luajtur rolin e stripistes që vazhdimisht zhvishet, ka deklaruar se në jetën private është një femër shumë konservative.

“Të bësh striptizëm në sy të qindra njerëzve është vërtetë turpëruese, pasi unë vij nga një familje që është shumë konservative dhe që nuk e preferon shumë lakuriqësinë. Nuk e di pse por asnjëherë nuk më ka pëlqyer të zhvishem para ekraneve televizive. Por profesioni nganjëherë kërkon sakrificë”, ka deklaruar Paltrow.