Depresion i thellë, vetëvaret 33 vjeçari

71

VarurNjë 33-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur ditën e sotme në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Pogradecit, viktima me iniciale S.K është gjetur i varur me litar në banesën e tij në lagjen nr.5.

Nga dëshmitë e para të familjarëve thuhet se i ndjeri vuante prej kohësh nga depresioni dhe kishte tentuar disa herë t’i jepte fund jetës por ishte ndaluar nga të afërmit. Ndërkohë që policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.