Bleona: E dua truprojën tim

66

bleona qerretiBleona Qereti ka treguar dashurinë e madhe që ka për truprojën e saj në rrjetet sociale.

Bleona Qereti duke e pasur gjatë gjithë kohës lëvizje dhe udhëtime, ajo shoqërohet nga badigardët.

Këngëtarja seksi ka deklaruar në “Facebook”, se e do shumë atë, truprojën e saj. “Love my security! Dedicated to protect! (E dua truprojën tim! I përkushtuar për të mbrojtur!)”, ka shkruar bukuroshja, duke publikuar edhe foto, ku shfaqet e shoqëruar nga badigardët.

Momentalisht këngëtarja ndodhet në Amerikë, duke punuar që të afirmohet në tregun botëror.