Published On: Mër, Gus 21st, 2019

Bie nga lartësia në Veliera një 23-vjeçare polake

Një shtetase polake është plagosur pasi ka rënë aksidentalisht nga 10 metra lartësi.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek Veliera në Durrës.

23-vjeçarja me iniciale S.M., është dërguar në Spitalin Rajonal Durrës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa raportohet se është dëmtuar në këmbë.

“Më datë 21.08.2019, në mbrëmje aksidentalisht është rrëzuar në afërsi të Velierës, shtetësia polake S.M., 23 vjeçe.

Ajo është dëmtuar në këmbë dhe po merr mjekim në Spitalin Rajonal Durrës, jashtë rrezikut për jetën,”-njofton polcia.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>