Atentat në lagjen Rus në Shkodër, një i vdekur

79

Të shtëna me armë në lagjen Rus të qytetit të Shkodrës.

Nga informacionet e para mësohet se personi i plagosur ka humbur jetën pak minuta më vonë.

Policia informon se kanë qenë dy persona me motor që i kanë dalë para dhe kanë qëlluar.

Pritet në minutat në vazhdim të ketë informacion me te detajuar.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës.