Arresohet njëri nga autorët që dhunuan 51-vjeçaren për pronën

57

Policia e Durrësit ka arrestuar një nga tre autorët, të cilët dhunuan 51-vjeçaren Qefsere Koleci, pas nje konflikti për pronën.

Bëhet e ditur se në pranga ka rënë Admir Koleci 28-vjeç, ndërsa vijon puna për kapjen e Mehdiut dhe djalit tjetër Algerti.