Albi Nako tregon mesazhin e fundit që i dërgoi Klaudia Pepa

74

Divorci i papritur i dy balerinëve të njohur dhe deklarata e “Vëllait të madh” ka bërë të gjithë të flasin për Klaudia Pepën dhe Albi Nakon.

Albi është pyetur nga ‘Thumb’ se cili ishte mesazhi i fundit që i ka dërguar Klaudia, ai nuk ka nguruar të përgjigjet.

“Nuk e ke gjë këtë xhaketën, për spektaklin domethënë!”- ka treguar koreografi i njohur.

Edhe pse të ndarë të dy kanë treguar se mes tyre ekziston mirëkuptimi dhe respekti. Klaudia është duke zhvilluar karrierën e saj artistike si balerinë në Itali, vend ku pas pjesëmarrjes në spektaklin “Amici” ka fituar shumë vëmendje.

Ndërkohë Albi është një prej koreografëve më të përfolur në Tv Klan.