Aksident në Durrës makina del nga rruga, vdes shoferi

68

POLICIA_TIRANEAksidenti rrugor ka marrë një tjetër jetë, kësaj radhe në Durrës. Viktima po drejtonte automjetin e tij, që ka dalë nga rruga, duke u përplasur fuqishëm me trafikndarësen.

Ngjarja ka ndodhur tek rrethrrotullimi i Shën Vlashit në Durrës, rreth orës 04 :00 të mëngjesit. Viktima raportohet të jetë shtetasi Shpëtim Tepshi.

Policia e Durrësit bëri të ditur, se Tepshi drejtonte automjetin tip ‘Benz’ me targë DR5629D, dhe në momentin e aksidentit ndodhej i vetëm në automjetin e tij.

Sipas Policisë së Durrësit, po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.