Zlatan Ibrahimovic refuzon Manchester United!

61

Emri i Zlatan Ibrahimovic eshte lakuar shume ne keto dite te nxehta te veres dhe te merkatos njekohesisht duke e lidhur ate pervec Milanit, edhe me shume skuadra te tjera Europiane. Pas refuzimit qe i ka bere Galatasarayt suedezi duket se ka mare nje oferte te majme nga “Djajte e Kuq” por sic duket suedezi nuk eshte ndikuar fare. Duket se parate nuk perbejne problem per te dhe se deshira e tij e vetme eshte Milani. Mediat e ndryshme evropiane kane raportuar se ai do te jete i lire nga PSG pas dates 1 gusht pra pas zhvillimit te superkupes se Frances.ibra