Etiketim: enis bardhi

Vëzhgues të PSG dhe Inter dëshirojnë Bardhin

0
Paraqitjet fantastike në këtë fillim sezoni me Levanten në La Liga e kanë bërë Enis Bardhin shumë të kërkuar. Mesfushori ofensiv me origjinë shqiptare por...