Published On: Die, Nën 12th, 2017

Tiranë, autobusi përplas nënën dhe fëmijën e mitur

Share This
Tags

Një aksident është shënuar paraditen e sotme në Tiranë.

Autobusi i Tiranës së re ka përplasur një grua dhe një fëmijë të mitur në bulevardin Dëshmorët e Kombit”

Ata janë dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

Nuk ka shumë informacion lidhur me dinamikën e aksidentit.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>