Të gjithë sytë tek Kim Kardashian

68

kardashianTre motrat Kardashian morën pjesë në festën e Elton Xhon për financimin e Oskar, në Parkun Sunday në West Hollywood.

Khloe dhe Kim kishin tentuar të vishnin fustane dramatikë, ndërsa motra e tyre më e madhe Kourtney u shfaq me një fustan të zi, të frymëzuar nga stili burrëror. 29-vjeçarja Khloe dukej shumë joshëse në fustanin e saj prej kamoshi, me kaçurrela të mëdha dhe me një buzëkuq të errët. Kourtney, motra 34-vjeçare dukej superelegante me xhaketën e saj me temina, këmishën e bardhë dhe pantallonat e ngushta. Ndërsa Kim e ngriti temperaturën me fustanin e saj të kuq, të hapur në pjesën e gjoksit dhe me një hapje voluminoze në pjesën e poshtme. Fustani ishte stiluar nga Celia Kritharioti, një stiliste që e di padyshim se çfarë vlen në tapetin e kuq.

Yjet e serialit “Të rejat nga Kardashian” (“Keeping up with the Kardashians”) u bashkuan me nënën e tyre Kris Jenner dhe partnerin e Kourtney prej nëntë vjetësh, Scott Disick.