Shpërndante lëndë narkotike, arrestohet i riu

63

arrestimPolicia e Elbasanit ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së lëndëve narkotike. Në pranga ka rënë një 23¬vjeçar me iniciale H.L, pasi është kapur në flagrancë duke shitur lëndë narkotike. Gjithashtu jane kapur dhe dy blereset e droges M.S 31 vjec dhe D.S 26 vjeç.Uniformat blu bejne te ditur se hetimet do te vazhdojne pasi mendohet se jane te perfshire edhe persona te tjere.

Jonida Cota