Rihanna dhe Shakira pas kamerave

54

rihanna shakiraAto janë dy prej këngëtareve më të famshme të ditëve tona, ndaj të bëje bashkë Rihannen dhe Shakiren në të njëjtën këngë, e sidomos në të njëjtin videoklip, ishte një gjetje.

“Can’t Remember to Forget You”mezi po pritej nga fansat e dy këngëtareve, që vec muzikës kishin një kureshtje të madhe edhe për videoklipin…dhe nuk u zhgënjyen.

Video e hedhur në Youtube, kur Rihanna dhe Shakira ka kapur rreth 80 mln klikime. Por së fundmi, dy këngëtaret publikuan një video pas-kuintave për t’u dhënë fansave të tyre një ide më të qartë se si u ndërtua i gjithë klipi.

 

rihanna shakira 2

http://youtu.be/BsMMCExWvtM