Published On: Pre, Kor 10th, 2015

Rama i pergjigjet Vucicit: Fitofte me i miri!

ramaVazhdojne reagimet neper rrjetet sociale midis kryeministrit Rama dhe homologut te tij Aleksander Vucic. Se fundmi ne Twiter Rama ka then -Mik i dashur ne Shqiperi do te fitoje kush do te luaje me mire futboll ate dite ndaj mos thuaj “ne do te fitojme” se nuk ke asgje ne dore. dhe qe ta dish ndeshja do te luhet ne Shkoder ku je i mirepritur te jesh i ftuari im i nderit, qe te duartrokasim se bashku ate qe do te fitoje! 

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>