PD: Eksplozivi në Vlorë, akt i pastër terrorist

Share This
Tags

astrit-patozi_1Deputeti i PD-se Astrit Patozi, e ka cilësuar një akt të pastër terrorist në qytetin e Vlorës në mesin e ditës, pas vendosjes së një sasie eksplozivi në automjetin e kryetarit të komunës Qendër në Vlorë.

Në një prononcim për mediat, Patozi ka kërkuar që të zbardhen autorët dhe të dalin para drejtësisë, ndërsa nuk nguroi të theksojë se krimi i i rrugës, sipas tij, po bën kërdinë.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>